Pomysły na tło do zdjęć, jak robić autoportret w domu

Tło do zdjęć na Instagram – zobacz 5 pomysłów na tło, które przydadzą się szczególnie przy portrecie. Choć jak lubisz pracować nad zdjęciami pod flatlay, to również ten wpis Ci się spodoba. Sprawdź jak koc czy nawet zwykła bluza, nadają się na tło pod zdjęcia na Instagram. 

5 pomysłów na tło

Wszystkie tła podane w poniższym wpisie przetestowałam u siebie, więc potwierdzam, że takie przedmioty jak zwykły papier z kwiaciarni czy stara bluza, świetnie sprawdziły mi się pod zdjęcia flatlay. Jeśli zaś pracuję nad autoportretem to często korzystam z koca narzuconego na drzwi od pokoju lub z projektora. Jeśli szukasz inspiracji i chcesz urozmaicić swoje zdjęcia na Instagramie to ten post jest dla Ciebie.

1. Papier 

jak zrobić tło do zdjęcia na Instagramie

2. Zwykła ciemna bluza

Jak przygotować tło do zdjęć flatlay

3. Ściana

Pomysły na zdjęcia na Instagram

4. Koc

Koc jako tło pod zdjęcia

5. Projektor

 

Portret projektor obraz

 

Tło pod autoportret – kreatywnie w domu

Od dwóch lat działam przy autoportrecie. Na Instagramie @marcelina_fotografuje_jak i tu na blogu, dzielę się kreatywnymi pomysłami na kadry, szczególnie w domu. Mała przestrzeń czy kiepskie światło w mieszkaniu, nie blokują mnie tak bardzo, jak kiedyś i w tej chwili jestem w stanie w takich warunkach przygotwać ciekawy autoportret.

Jeśli chcesz nauczyć się robić zdjęcia bez niczyjej pomocy, tylko ty i statyw, to zobacz e-booka „Autoportret w domu”, w którym podpowiadam jak zacząć działać kreatywnie w domu. Dzięki temu nie tylko Twoje zdjęcia zaczną się wyróżniać na Instagramie, ale zobaczysz jak świetnie możesz się bawić przy autoportrecie.

Zacznij kreatywnie fotografować na tę jesień – zamów e-book „Autoportret w domu”.
Jeśli podobał Ci się ten artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej o robieniu kreatywnych zdjęć, zapisz się na moją listę mailową. Otrzymaasz darmowy rozdział e-booka. Co tydzień wysyłam wiadomości pełne inspiracji.


Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności