Photoshop proste tutoriale obróbki

Jak podmienić odbicie w lustrze? Za pomocą Photoshopa zrobisz to bardzo szybko. Zobacz, jak w kilku krokach możesz odmienić swoje zdjęcie. 

Jak podmienić odbicie – zobacz tutorial 

Poniżej przygotowałam krótkie wideo, na którym możesz zobaczyć, jak podmieniłam odbicie na zdjęcie swojego ucha. Wystarczy mieć przygotowane dwa kadry. U mnie był to autoportret z lusterkiem, następnie zrobiłam z bardzo bliska ujęcie samego ucha.

Oczywiście możesz podmienić odbicie na cokolwiek. Może to być jakiś przedmiot jak książka, aparat, kwiaty. Spróbować podobnego ujęcia to mojego. A jak nie ucho, to sądzę, że oko lub usta, równie dobrze by tu wyglądały.

 

Dołącz do fotograficznego wyzwania!

Jeśli chcesz się nauczyć obróbki w Photoshopie to dołącz do wyzwania, które organizuję na Instagramie. Co piątek przygotowujemy zdjęcia z różnym efektem. Obróbka w Photoshopie nie jest straszna i tym wyzwaniem chcę Ci to pokazać. Zajrzyj na mój Instagram po więcej informacji i dołącz 🙂

 
Jeśli podobał Ci się ten artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej o robieniu kreatywnych zdjęć, zapisz się na moją listę mailową. Otrzymaasz darmowy rozdział e-booka. Co tydzień wysyłam wiadomości pełne inspiracji.


Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności