Plakaty jak powiesić w mieszkaniu

Gdybym mogła to na każdej ścianie w mieszkaniu powiesiłabym zdjęcia i plakaty. Niestety wynajmuję i mogę zostawić gołe ściany, czego nie lubię, albo użyć specjalnej taśmy i delitaknie spróbować przykleić moje ozdoby. I jeszcze zostaje mi postawienie ramek np na komodzie. I to ostatnie się u mnie sprawdza 🙂 Ale! Nie oznacza to, że nie podpatruję, jak można w ciekawy sposób wieszać zdjęcia i plakaty w mieszkaniu. Zobaczcie, co udało mi się znaleźć w Internetach. 

 

Jak wieszać zdjęcia lub plakaty – inspiracje

 

Przy biurku 

Bardzo podoba mi się taka kratka, którą można sobie powiesić przy biurku i na niej umieścić nasze ulubione zdjęcia lub nawet pocztówki. W ogóle super sprawa, bo tutaj pracujemy sobie i zamiast patrzeć na smutną ścianę lub uschniętego kwiatka to możemy sobie pooglądać nasze zdjęcia np z wakacji.

Inspiracje znalazłam na stronie songmics.com oraz itsclaudiag.com

jak wieszać zdjęcia pomysły

 

Suszone kwiaty i pocztówki w ramce

Sama mam pocztówki w ramkach, bo szkoda było mi je chować do szuflady. Znalazłam inspiracje, jak można takie ramki powiesić na ścianie i przyozdobić ją suszonymi kwiatami – blog.freepeople.com

jak wieszać zdjęcia i plakaty

 

Marzy mi się cała ściana w ramakch

I to różnych! Uwielbiam, no po prostu uwielbiam takie ściany, na których jest pełno różnych ramek.

Inspiracje znalazłam na stronie thenordroom.com

jak wieszać zdjęcia i plakaty

 

No i jedna rama też jest dobra

Taki pomysł na zdjęcia lub pocztówki, które można powiesić w jednej ramie na małych klamerkach. Świetnie to wygląda! I tutaj idealnie sprawdzi się, jak macie ramkę, z której np zbiła Wam się szybka, to zamiast wyrzucać, można sobie przerobić na taką ze sznurkami i klamerkami.

Inspiracja ze strony apartmenttherapy.com

 

Zdjęcia lub pocztówki powieszone na badylu 🙂

Wiadomo z lasu najlepsze są grzyby i patyki. Taki konkretny patyk. Na którym można powiesić ulubione fotografie. Z resztą zobaczcie sami, jak super to wygląda.

Inspiracja ze strony socialprintstudio.com

jak wieszać plakaty i zdjęcia

 

Mam nadzieję, że poczuliście inspiracje i zamiast chować zdjęcia do szuflady to będziecie kombinować z wieszaniem ich na ścianie.

Zapraszam też do sklepu, w którym możecie zobaczyć, jakie plakaty oraz pocztówki ostatnio przygotowałam. Link znajdziecie tutaj – marcelinalukaszek.selino.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności