Poradnik jak łatwo zmienić kolor w photoshopie

Jak zmieć kolor czerwonej bluzki w zielony? W tym poście pokażę Ci kilka prostych i podstawowych kroków, dzięki którym udało mi się tego dokonać w Photoshopie. 

 

Jak zmienić kolor w Photoshopie? 

To są podstawy, jeśli chodzi o takie zamiany koloru w Photoshopie. Moja bluzka wyróżnia się na tym zielonym tle, więc tutaj musiałam się tylko pilnować, by zmieniając jej odcień, nie mieć skóry zielonej. Poniżej możesz zobaczyć  jak wyglądała ta obróbka.

Jak w prosty sposób zmienić kolor w photoshopie

 

jak zmienić kolor w photoshopie

 

jak zmienić kolor w photoshopie

 

 

Zmiana koloru – drugie zadanie w fotograficznym wyzwaniu

I tak, to będzie nasze drugie zadanie w foto wyzwaniu na Instagramie 🙂 Spróbuj zmienić kolor w Photoshopie, lub innym podobnym programie i oczywiście to nie musi to być bluzka. Spróbuj pokombinować może na kwiatku? Albo na owocu? Wybierz sobie jeden przedmiot i spróbuj zmienić jego kolor ma inny.

  • czas na wykonanie zadania jest do 17 kwietnia
  • 17 kwietnia publikujemy zdjęcia na Instagramie, pamiętając o dopisaniu specjalnego hashtagu #sobotazobróbką (z polskimi znakami)
  • Następne nowe zadania będą się pojawiać w poniedziałki w mojej relacji na IG. Zostaną również przypięte na profilu pod zakładką “SOBOTA z obróbką”. W poniedziałki też będę robić u siebie w relacji małe podsumowanie z Waszymi najciekawszymi kadrami.
  • Dodatkowo będę przygotowywać, co poniedziałek post na blogu z materiałami pomocniczymi, tak by praca nad kolejnymi zadaniami szła nam sprawniej i przyjemniej.

 

Dodatkowe materiały pomocnicze:

Ok, to tyle na dziś. I co, mam nadzieję, że widzimy się na Instagramie w sobotę 17.04 z zmianą koloru na wybranym przedmiocie 🙂

__________

To Ci się również może spodobać – Jak uzyskać efekt lewitacji w Photoshopie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności
🥰 20% zniżki na Autoportret w domu 🥰