Prosty efekt klonowania w photoshopie

Dziś będzie prosto i przyjemnie – pokażę Ci w jak prosty sposób możesz się sklonować na zdjęciu w programie Photoshop.

 

Klonowanie w Photoshopie

Przygotowałam sobie dwa zdjęcia, na których ustawiłam się z lewej strony kanapy i z prawej. Robiąc te fotografie aparat stał w jednym i tym samym miejscu, tylko ja przeskakiwałam z jednego końca wersalki, na drugi. I teraz będę je łączyć w Photoshopie, tak by się sklonować.

 

Jak edytować zdjęcia w Photoshopie

 

Klonowanie – trzecie zadanie w wyzwaniu fotograficznym 

No mam nadzieję, że CI się spodoba, bo szczerze? Ja nie mogłam się doczekać tego zadania. Tutaj możesz kombinować jak nie z całą postacią, to same ręce. Przy stole, może przy regale z książkami? Możliwości wiele, daj się ponieść fantazji.

Przypominam zasady:

  • czas na wykonanie zadania jest do 24 kwietnia
  • 24 kwietnia publikujemy zdjęcia na Instagramie, pamiętając o dopisaniu specjalnego hashtagu #sobotazobróbką (z polskimi znakami)
  • Następne nowe zadania będą się pojawiać w poniedziałki w mojej relacji na IG. Zostaną również przypięte na profilu pod zakładką “SOBOTA z obróbką”. W poniedziałki też będę robić u siebie w relacji małe podsumowanie z Waszymi najciekawszymi kadrami.
  • Dodatkowo będę przygotowywać, co poniedziałek post na blogu z materiałami pomocniczymi, tak by praca nad kolejnymi zadaniami szła nam sprawniej i przyjemniej.

Dodatkowe materiały pomocnicze:

Ok to tyle na dziś. Pisałam, że będzie łatwo i przyjemnie. Działaj, trzymam kciuki za klonowanie i co widzimy się 24 kwietnia na Instagrmie 🙂

__________

To Ci się również może spodobać – Zmiana koloru w Photoshopie.
Jeśli podobał Ci się ten artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej o robieniu kreatywnych zdjęć, zapisz się na moją listę mailową. Otrzymaasz darmowy rozdział e-booka. Co tydzień wysyłam wiadomości pełne inspiracji.


1 comment on “Klonowanie w Photoshopie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności