Twórz niepowtarzalne zdjęcia, których nie zrobisz aparatem

Obróbka zdjęć nie musi być czasochłonna! Pokażę Ci proste triki i efekty, dzięki którym w krótkim czasie odmienisz swoje zdjęcia.

Nauczysz się:

  • Generować pomysły na kreatywne zdjęcia i obróbkę
  • Przygotowywać obróbki zdjęcia w krótkim czasie
  • Tworzyć zdjęcia, których nie byłabyś w stanie wykonać samym aparatem
  • Czerpać satysfakcję z tworzenia nowych projektów.

 

Zapisz się i otrzymaj specjalną zniżkę tylko dla osób zapisanych na listę zainteresowanych kursem.

Dołącz teraz!

Zaakceptuj zgodę:

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Prosta obróbka zdjęć w Photoshopie

Nazywam się Marcelina Łukaszek. Działam kreatywnie przy autoportrecie.

Pomagam przełamać się osobom, które chcą robić sobie zdjęcia oraz uczyć się obróbki w Photoshopie.

Nauka nowych rzeczy może być frustrująca. Dlatego chcę Ci pokazać, jak bez ciśnienia możesz podejść do Photoshopa. Testować różne formy przeróbek, bawić się kompozycją i uczyć się na błędach. Zobaczysz również, ile zabawy daje tworzenie w Photoshopie.

Dołącz teraz!

Zaakceptuj zgodę:

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Kurs w całości jest bardzo przyjemny w odbiorze. Uwagi pod filmem są dobrym podsumowaniem, ale także pomagają w jeszcze lepszej orientacji w kursie. Lekcje są dobrze skomponowane, pokazują wachlarz możliwości Photoshopa. W moim odczuciu będą przydatne zarówno tym, którzy Photoshopa nie znają prawie wcale jak i tym, którzy gdzieś już trochę się z nim zetknęli. W moim przypadku również, lekcje pobudziły moją kreatywność i chęć popracowania nad jakimiś obróbkami.

Olga Radzik @olga_m_d

Z czego składa się kurs:

✅ Ebook – Kreatywna obróbka w Photoshopie. Wstęp do kursu

W e-booku wyjaśniam jak przygotować się do pracy w Photoshopie. Na co warto zwrócić uwagę, kiedy robimy zdjęcia pod obróbkę oraz skąd brać inspiracje na fotomontaże. Plik jest w formie PDF. Zawiera 35 stron.

✅ 12 lekcji pokazujących przeróbkę zdjęć w Photoshopie

Zobaczysz konkretne przykłady moich obróbek zdjęć. Nagrania pokazują, z jakich narzędzi korzystam podczas danej edycji. Trwają od 5 do 12 minut. Pod każdym filmem wypisałam dodatkowe porady, by jeszcze bardziej ułatwić proces edycji. Również udostępniłam Ci moje pliki zdjęć, które edytowałam, tak byś mogła od razu przetestować obróbkę u siebie.

✅ Dostęp do prywatnego konta na Instagramie

Dla uczestniczek i uczestników kursu stworzyłam prywatny profil na Instagramie @kurs_kreatywna_obrobka_

Będziemy razem działać nad fotomontażami oraz na bieżąco będę dzielić się tutorialami z nowych przeróbek zdjęć.

Jak otrzymać dostęp do profilu kursu? Przy zakupie, wpisz w odpowiednim okienku nazwę swojego profilu na Instagramie. Następnie dodaj konto @kurs_kreatywna_obrobka_ do obserwujących. Po zaakceptowaniu prośby otrzymasz dostęp do konta.

Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności