Prosta obróbka w Photoshopie

Łączenie dwóch zdjęć w Photoshopie nie jest trudne i w tym poście pokażę Ci jak udało mi się połączyć domek ze zdjęciem chmur.

 

Łączenie dwóch zdjęć w Photoshopie

Moje ulubione narzędzie w Ps

To Quick Selection tool, za pomocą którego mogę zaznaczyć sobie wybrany fragment ze zdjęcia i wyciąć. Na pomarańczowo oznaczyłam gdzie narzędzie się znajduje 🙂

Jak zobaczysz w filmie domek obrysowałam tym narzędziem, następnie kopiuję skrótem klawiszowym Command + C  (to jest skrót dla Mac OS, dla Windows mamy Control + C), miałam już otwarte zdjęcie chmur i wkleiłam poprzez Command + V (dla Windows Control + V).

Łączenie dwóch zdjęć w Photoshopie

 

No dobra, to teraz połączymy dwa zdjęcia ze sobą

Po tym krótkim opisie mogę Cię teraz zaprosić do obejrzenia filmu 🙂 Mam nadzieję, że będzie on dla Ciebie pomocny i przybliży choć trochę pracę w Photoshopie.

Edytuję również zdjęcia w Lightroomie. Dla mnie jest to łatwiejszy sposób i tam również mam przygotowane swoje presety. Zaznaczę, że pokazuję Ci moje sposoby na obróbkę, i nie wiem czy tak robią mistrzowie Ps. To są moje sposoby, których się trzymam 🙂

Chmurę oraz domek pobrałam ze strony Unsplash.

Muzyka do filmu pobrana ze strony https://freemusicarchive.org/

 

Niebieski domek na plakacie

Tak bardzo spodobał mi się ten pomysł na zdjęcie, że postanowiłam z niego zrobić również plakat. Jeśli podoba Ci się motyw domu na chmurze to zapraszam do sklepu, gdzie można sobie taki zamówić.

Dodatki do domu plakaty
Jeśli podobał Ci się ten artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej o robieniu kreatywnych zdjęć, zapisz się na moją listę mailową. Otrzymaasz darmowy rozdział e-booka. Co tydzień wysyłam wiadomości pełne inspiracji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności