Prosta obróbka w Photoshopie

Łączenie dwóch zdjęć w Photoshopie nie jest trudne i w tym poście pokażę Ci jak udało mi się połączyć domek ze zdjęciem chmur.

 

Łączenie dwóch zdjęć w Photoshopie

Moje ulubione narzędzie w Ps

To Quick Selection tool, za pomocą którego mogę zaznaczyć sobie wybrany fragment ze zdjęcia i wyciąć. Na pomarańczowo oznaczyłam gdzie narzędzie się znajduje 🙂

Jak zobaczysz w filmie domek obrysowałam tym narzędziem, następnie kopiuję skrótem klawiszowym Command + C  (to jest skrót dla Mac OS, dla Windows mamy Control + C), miałam już otwarte zdjęcie chmur i wkleiłam poprzez Command + V (dla Windows Control + V).

Łączenie dwóch zdjęć w Photoshopie

 

No dobra, to teraz połączymy dwa zdjęcia ze sobą

Po tym krótkim opisie mogę Cię teraz zaprosić do obejrzenia filmu 🙂 Mam nadzieję, że będzie on dla Ciebie pomocny i przybliży choć trochę pracę w Photoshopie.

Edytuję również zdjęcia w Lightroomie. Dla mnie jest to łatwiejszy sposób i tam również mam przygotowane swoje presety. Zaznaczę, że pokazuję Ci moje sposoby na obróbkę, i nie wiem czy tak robią mistrzowie Ps. To są moje sposoby, których się trzymam 🙂

Chmurę oraz domek pobrałam ze strony Unsplash.

Muzyka do filmu pobrana ze strony https://freemusicarchive.org/

 

Niebieski domek na plakacie

Tak bardzo spodobał mi się ten pomysł na zdjęcie, że postanowiłam z niego zrobić również plakat. Jeśli podoba Ci się motyw domu na chmurze to zapraszam do sklepu, gdzie można sobie taki zamówić.

Dodatki do domu plakaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności