Pocztówki zestaw

Pocztówki wysyłałam obowiązkowo na każdych wakacjach. Bardzo lubiłam wypisywać kartki i adresować do Dziadków i do koleżanek z bloków. Wiadomo, te czasy już dawno minęły. W tej chwili jest łatwiej wysłać zdjęcie przez Messengera. 

 

Przygotowałam własne pocztówki

Chciałabym, ale co jeśli nikogo to nie zainteresuje?

Ten pomysł chodził za mną już od dłuższego czasu. Miałam na początku tego roku jakiś plan na pocztówki, ale jak to zawsze w moim przypadku, musiał długo dojrzewać w głowie, bo: czy ja w ogóle umiem zrobić jakieś ciekawe grafiki, czy kogoś to na tyle zainteresuje, że będzie chciał kupić, co jeśli wyjdą złe. To jest taki standardowy zestaw pytań, który przewijał się u mnie do teraz. Ale, pozwoliłam tym myślom przepływać przeze mnie, w międzyczasie planowałam pierwsze grafiki.

 

Zaplanowałam miejsca

Takie, w których każdy poczuje się dobrze. A przynajmniej mam taką nadzieję. Moją ulubioną pocztówką jest Latarnik, czyli miejsce dla każdego, kto lubi spojną wodę, ale czasem też mocną bryzę prosto znad oceanu. Nie pominęłam osób, które jednak wolą trzymać się z dala od wody i są za leśnymi kadrami. Tutaj stworzyłam dla Was dobre miejsce przy lesie. A jak jesteście fanami Hobbita, to tym bardziej spodoba Wam się miejscówka ukryta w mchu.

 

Możesz kupić pocztówki

W zestawie, bo zdecydowałam się na taką formę. Przygotowałam 3 grafiki, które są spakowane w koperty, przyozdobione różnym motywem. Statek z papieru może się pojawić albo jesienne liście. Przygotowałam 50 sztuk zestawów, który każdy został spakowany inaczej. A ponieważ lubię inspirować i namawiać do tworzenia własnych miejsc, to postanowiłam dorzucić do pocztówek małą niespodziankę. “Zestaw startowy budowniczego” – to również koperta z elementem, który pomoże każdej osobie zaplanować własny domek marzeń i jeszcze postawić pierwsze fundamenty 😉 Wszystko jest zaś spakowane w kartonowe pudełko, by koperty trzymały się razem.

Zestaw jest do kupienia na stronie sklepu. Cena to 30 zł + wysyłka. Ale przygotowałam rabat – 20% na wszystkie produkty w sklepie, wystarczy wpisać kod rabatowy: dynia

 

Wysyłasz pocztówki czy zbierasz dla siebie?

Bo te pocztówki są nie tylko do wysyłki, możesz je zachować dla siebie. Oprawić w ramkę i postawić na biurku. W chwili kiedy poczujesz, że Twój spokój został zakłócony, zaparz kubek ulubionej herbaty i przenieś się do latarni czy do lasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności