Jak edytować zdjęcia w Photoshopie

Jeśli chcesz zacząć edytować swoje zdjęcia w programie jak Photoshop i szukasz pomysłu na proste obróbki, to jesteś w dobrym miejscu. W tym poście pokażę Ci, jak możesz w dość łatwy sposób podmienić swój widok w oknie. 

Proste obróbki w Photoshopie – podmień widok

Przygotuj sobie zdjęcie okna. Najlepiej jest mieć taki kadr, w którym nie będzie firanki nachodzącej na szybę. Dzięki temu będzie Ci łatwiej i szybciej usunąć widok z okna.

W zasadzie to tworzysz maskę warstwy i korzystając z pędzla i koloru czarnego, zakrywasz dany element na zdjęciu. W tym przypadku jest to widok z okna. Jeśli zakryjesz zbyt wiele i chcesz to naprawić, zmieniasz kolor pędzla na biały, następnie malujesz nim w tych miejscach, które chcesz mieć widoczne. 

Na co wymienić widok?

Możesz wymienić na co tylko chcesz. Co byś chciała mieć za oknem? Wodny świat? Las? Gwieździste niebo? Na stronie jak unsplash.com możesz bezpłatnie pobrać różne zdjęcia i je wykorzystać w swoim fotomontażu.

Dołącz do wyzwania

Jeśli chcesz się nauczyć obróbki w Photoshopie to dołącz do wyzwania, które organizuję na Instagramie. Co piątek przygotowujemy zdjęcia z różnym efektem. Obróbka w Photoshopie nie jest straszna i tym wyzwaniem chcę Ci to pokazać. Zajrzyj na mój Instagram po więcej informacji i dołącz 🙂
Jeśli podobał Ci się ten artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej o robieniu kreatywnych zdjęć, zapisz się na moją listę mailową. Otrzymaasz darmowy rozdział e-booka. Co tydzień wysyłam wiadomości pełne inspiracji.


Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności