Wyzwania na Instagramie

Jeśli brakuje Ci pomysłów na zdjęcia lub po prostu chcesz się lepiej bawić na Instagramie, to polecam brać udział w wyzwaniach fotograficznych. Zwłaszcza kiedy mamy taką jesień, która mało zachęca na wychodzenie z domu z aparatem. 

 

Fotograficzne wyzwania na Instagramie 

We wtorek robię zdjecia z @kobiecafotoszkola

Sama biorę udział w wyzwaniu Dominiki już od ponad dwóch lat. Co mogę ci powiedzić – polecam z całego serca! Dominika po przez swoje działanie, zbudowała tak super społeczność na Instagramie, że zobaczysz jak sama się wkręcisz w robienie zdjęć. Tematy są różne i każdy się w nich odnajdzie. A co trzeba przygotować na dany wtorek,  poznajesz w newsleterze od Dominiki, który pada do Twojej skrzynki, co czwartek. Tylko rzecz jasna, trzeba się na niego zapisać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Dzikowska KFS (@kobiecafotoszkola)

 

Kreatywna środa z @inuinka

Czyli rozbudź swoją kreatywność z Inu. Dziewczyna ma takie pomysły na zdjęcia, że za każdym razem jak odwiedzam jej profil to zbieram szczękę z ziemi. Szczególnie polecam każdej osobie, która zajmuje się rękodziełem, bo u Inu podpatrzysz jak kreatywnie można pokazać swoje produkty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Inu✨Kreatywna dusza ✨ (@inuinka)

 

A co powiesz na leśne wyzwanie z @joanka_z

Też jest w środy i wydaje mi się, że jest idealnym wyzwaniem dla każdej osoby, która ceni sobie leśne kadry. Wyjdź na spacer i zobacz ile dobrego na Ciebie czeka po drodze. Natura to taki wdzięczny temat do fotografowania i co najważniejsze, zawsze dobrze wychodzi na zdjęciach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanka •AKCESORIA Z RECYKLINGU (@joanka_z)

 

Naucz się robić autoportrety z Moniką @patrzszerzej

Dobrze znam ten stan, kiedy nie lubimy się na zdjęciach, a pozowanie jakie mamy ogarnięte, to tylko takie stanie na baczność. Ale Monika przekona Cię do zrobienia pierwszego autoportretu. I uwierz mi, tak się polubisz na zdjęciach, że będziesz chciała więcej ich mieć. Wyzwanie działa w weekendy, więc jest to dobra pora na ćwiczenia i zabawę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika |fotograf|autoportrety (@patrzszerzej)

A co robisz w piątek?

Bo ja chętnie zaproszę Cię na akcję z obróbką w Photoshop, którą organizuję. Jeśli chcesz zacząć działać w tym temacie to zajrzyj na mój profil na Instagrmie i dołącz do wyzwania – @marcelina_fotografuje_

Co tydzień pojawia się nowe zadanie i wskazówki, jak wykonać je w Photoshopie. Poznasz czym są warstwy, narzędzia, co ułatwi Ci obróbkę. Dołącz do wyzwania i zacznij tworzyć magiczne kadry.

Ciekawe wyzwania na Instagramie
Jeśli podobał Ci się ten artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej o robieniu kreatywnych zdjęć, zapisz się na moją listę mailową. Otrzymaasz darmowy rozdział e-booka. Co tydzień wysyłam wiadomości pełne inspiracji.


Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności