Fotografia wnętrz Wrocław

Jakiś czas temu pokazywałam Wam na Instagramie zdjęcia salonu, które wykonałam dla Emilii. Z lekkim poślizgiem chciałabym pokazać cały materiał. Dla mnie to była czysta przyjemność fotografować takie wnętrze. Z resztą zobaczcie sami.

 

Fotografia wnętrz – salon

Emilia jest projektantką wnętrz, która również prowadzi internetowy sklep DECOSTREET. Wchodząc do salonu od razu rzuca mi się w oczy najpiękniejszy fotel jaki widziałam, z podnóżkiem. Miejsce idealne do czytania. Podziwiam pokój i powoli przygotowuję się do zdjęć. W międzyczasie wspominam Emilii, że kolejny raz się przeprowadziłam i jak ciężko było mi trafić na ładne mieszkanie. Mam na myśli wynajem.

Pamiętam jak jedna Pani pokazywałam mi lokum, gdzie w łazience sufit to już sypał się na głowę. Czy mieszkanie Pana Wieśka, w którym zapach starej szafy witał na dzień dobry. Pan Wiesław z dumą prezentował nam prysznic z radiem. Szum wody zagłuszał muzykę. Miałam pokój obok łazienki i w ścianie była dziura. Po każdym prysznicu woda leciała na podłogę, bo rura była nieszczelna.

Śmiałam się, że przy każdym takim ogłoszeniu powinno się zapraszać projektanta wnętrz, który mógłby ocenić czy mieszkanie nadaje się na wynajem. Może dzięki temu nie byłoby już meblościanek w salonach i starych tapczanów w sypialni 🙂

Oglądałam zdjęcia salonu Emilii przed remontem i powiem Wam, że dziewczyna wykonała kawał dobrej roboty. Całą metamorfozę możecie zobaczyć tutaj. A ja przedstawiam Wam Emilię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Regulamin Sklepu  |   Regulamin i Polityka Prywatności
🥰 Zobacz Autoportret w domu 🥰